neoficiální stránky o městě Plzeň
a jeho občanech

Regionální rozvojová agentura Plzeňského kraje

Regionální rozvojová agentura Plzeňského kraje (RRA PK) je nezisková společnost, obecně prospěšná, která vznikla v roce 2000 jako součást sítě rozvojových agentur v ČR. Co je jejím posláním? Poskytovat poradenství územní samosprávě Plzeňského kraje a podporovat rozvoj regionu, jak sociální, tak i ekonomický.

Ke klientům RRA PK patří Plzeňský kraj, města a obce, ale také školy, ministerstva a soukromé subjekty. Práce spočívá především ve vytváření analýz, programů, koncepcí a příprav projektů.

RRA PK má ředitele, 15 členů správní rady, 6 členů dozorčí rady a 12 stálých zaměstnanců. Služby regionální rozvojové agentury Plzeňského kraje jsou využívány zejména pro rozvoj regionálního školství, ochranu životního prostředí, fungující dopravní infrastrukturu, ochranu životního prostředí, podporu zaměstnanosti a občanskou vybavenost měst.Publikováno: prosinec 2016

Tento článek čerpá z veřejně dostupných zdrojů a má pouze informativní charakter. Pro aktuální informace navštivte oficiální stránky Regionální rozvojové agentury Plzeňského kraje.