neoficiální stránky o městě Plzeň
a jeho občanech

Europe Direct Plzeň

Europe Direct Plzeň je středisko poskytující od roku 2009 informace o EU v rámci Plzně. Patří do sítě Europe Direct s téměř 400 pobočkami v rámci celé EU a podléhá příslušnému zastoupení Evropské komise v ČR. V rámci Plzně sídlí v Techmania Science Center a obrátit se na něj může každý, kdo hledá informace o Evropské unii. K jeho nejčastějším klientům patří podnikatelé hledající rady do začátku podnikání, studenti požadující informace pro svou práci nebo odborníci zajímající se o směrnice EU.

Toto centrum pomůže se sháněním odborné literatury a podkladů, poskytne teoretické informace i praktické rady. Nevíte-li si rady s normami a směrnicemi, neváhejte se na něj obrátit. Europe Direct Plzeň pořádá bezplatné akce k různých tématům zajímavým pro občany EU a zdarma poskytuje odbornou literaturu týkající se všech aspektů EU. Do tří dnů dokáže zodpovědět jakoukoliv otázku, která vás ohledně EU napadne.Publikováno: prosinec 2016

Tento článek čerpá z veřejně dostupných zdrojů a má pouze informativní charakter. Pro aktuální informace navštivte oficiální stránky střediska Europe Direct Plzeň.