neoficiální stránky o městě Plzeň
a jeho občanech

Eurocentrum Plzeň

Informační centrum, kam mohou občané Plzně směřovat své dotazy ohledně otázek spjatých s Evropskou unií, se nazývá Eurocentrum Plzeň. Určeno je pro širokou laickou i odbornou veřejnost, k dispozici jsou informační materiály a rozmanité služby. Zájemci tak mají možnost hlouběji pochopit aspekty členství v EU a dozvědět se o ní to, co je právě zajímá.

V rámci Eurocentra Plzeň jsou pořádány různé odborné a informační akce pro veřejnost a žáky škol. Disponuje odbornou knihovnou a nabízí neplacené stáže pro studenty vyšších odborných a vysokých škol.

Eurocentrum se nachází na adrese Nerudova 25, 301 00 Plzeň, v 2. patře budovy. Emailový kontakt je eurocentrum.plzen@euroskop.cz a telefonní číslo (+420) 377 946 007. Konzultační hodiny pro veřejnost probíhají vždy v pondělí od 10 do 12 hodin a ve čtvrtek od 13 do 15 hodin. Doporučuje se rezervovat si předem vyhovující termín, abyste měli jistotu, že na vás budu mít pracovníci Eurocentra v danou chvíli dostatek času, případně se domluvili na jiný možný termín.Publikováno: prosinec 2016

Tento článek čerpá z veřejně dostupných zdrojů a má pouze informativní charakter. Pro aktuální informace navštivte oficiální stránky informačního centra Eurocentrum Plzeň.