neoficiální stránky o městě Plzeň
a jeho občanech

Půjčka bez registru ihned na ruku – co od ní čekat?

Někdy se stane, že potřebujeme peníze okamžitě. Finanční rezervu nemáme, od známých si půjčit nechceme a u banky bychom čekali dlouho. Navíc by nám možná ani půjčku neschválili. Půjčka bez registru ihned na ruku může být pro některé klienty vhodným řešením.

Nejrychlejší varianta půjčení peněz – „na ruku“

Vysoké popularitě se dnes těší bezúčelové půjčky na cokoliv v řádu 1000 – 10000 korun. K nim patří i půjčka bez registru ihned v hotovosti – tedy na ruku. V jejím názvu je obsaženo téměř vše, co o ní potřebujeme do začátku vědět. Peníze můžeme mít k dispozici ihned, jde o peníze na ruku, v hotovosti. Nikdo se nás nebude dlouze vyptávat a nebudeme muset vyplňovat několikastránkové dotazníky. Poskytovatel nenahlíží do registrů dlužníků, takže peníze získá i ten, kdo má už nějaký ten „škraloup“ z dřívějška.

Online, nebo na pobočce?

Vyřízení půjčky bez registru probíhá většinou online. To znamená, že na stránkách poskytovatele se vyplní formulář s nezbytnými údaji a čeká se, zda bude půjčka schválena. Pokud ano, peníze ihned putují na bankovní účet klienta. Bez sjednávání schůzek, návštěv poboček a dlouhého čekání. Zvládne to každý uživatel internetu. Někdy je požadováno potvrzení o výši příjmů. Nemusí jít o potvrzení od zaměstnavatele, často stačí výpis z účtu.

Půjčka ihned na ruku bez registru poskytne peníze v hotovosti

Existují ale i půjčky, které u společnosti vyřídíte na pobočce a peníze získáte na ruku. Možnosti se stále rozšiřují. Každý si vybere, co se mu v dané situaci hodí a která varianta bude pohodlnější. Peníze na ruku mohou být rychlejší než mezibankovní převod. Ten trvá až dva dny, podle toho, jakou kdo má banku. U některých poskytovatelů bez pobočky peníze přiveze pracovník společnosti klientovi až domů.

Jasně dané podmínky

Důležité jsou předem jasně dané podmínky půjčky a dobré recenze společnosti. Dopředu budete vědět, kolik celkem za úvěr zaplatíte, a co vás čeká, když nezvládnete řádně splácet. Dnes už se neposuzuje výhradně úvěrová historie nebo případné zamítnutí půjček v minulosti. Moderní poskytovatele zajímá především současná finanční situace klienta a momentální schopnost splácet. Půjčka ihned na ruku bez registru nemusí být passé ani u banky, kde jsme dlouhodobými klienty. Vyplatí se nejprve zjistit informace, než si vezmeme půjčku jinde.

Nulový úrok?

Poskytovatelé půjček mívají různé akce, například první půjčku zcela zdarma nebo „úrokové prázdniny“, kdy v určitém období jsou půjčky s úrokem 0 %. Někdy je to podmíněno předčasným splacením všech peněz najednou, jindy jsou podmínky jiné. Určitě se vyplatí pátrat po momentálně nejvýhodnější půjčce, protože na úrocích obvykle zaplatíte zbytečně mnoho.

Publikováno: leden 2019